تاریخ تاسیس انجمن علمی دانشجویی عمران دانشگاه صنعتی شاهرود به سال 1378 باز می‌گردد. این انجمن همگام با رشد و بالندگی دانشگاه صنعتی شاهرود و دانشکده عمران و معماری این دانشگاه سیر رو به رشدی را در پیش گرفت، به طوری که در سال‌های اخیر بسیاری از فعالیت‌های این انجمن همگام با دانشکده و با همکاری این نهاد صورت گرفته است.

این انجمن علمی دانشجویی علاوه بر فعالیت‌های علمی پژوهشي موفق به برقراری ارتباطی مناسب و کارآمد با دانشکده عمران و اعضای هیئت علمی این دانشکده گردیده است که این ارتباط نیل به اهداف والای انجمن را تسریع بخشیده است.

تلاش‌های اعضای انجمن علمی دانشجویی در این سال‌ها برای رسیدن به اهداف انجمن و ادای رسالت علمی اخلاقی خود دارای یک جهت‌گیری کلی برای رسیدن به هدفی واحد و مشخص بوده که این هدف چیزی جز ارتقای سطح علمی دانشگاه و همسو سازی فعالیت‌های انجمن با مسیری که دانشکده جهت آماده سازی دانشجویان این رشته مهندسی برای ورود به صنعت و بازار کار پیش گرفته نبوده است.

سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی شاهرود

باسلام به سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی شاهرود خوش آمدید. سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی شاهرود در سال 1395 شروع به کار نموده و شامل فعالیتهای فرهنگی اجتماعی و علمی دانشگاه  از جمله فعالیتهای کانونها، انجمن های علمی و تشکلها می باشد.  

سید سجاد حیدرزاده موسوی
سید سجاد حیدرزاده موسوی (دبیر انجمن)
مهدی قهرمانی
سامان سکاکی
علیرضا تبریزی
نفیسه حبیبی