برگزاری کارگاه های ویترای و نقاشی روی شیشه

کانون هنرهای تجسمی و صنایع دستی دانشگاه صنعتی شاهرود با هدف اشاعه هنرهای تجسمی در رشته ی ویترای و نقاشی روی شیشه در بین دانشجویان این دانشگاه طی کارگا های 2 ساعته، در روز های 25 آذرماه و نیز 2 دی ماه 1396 اقدام به برگزاری کارگاه های یاد شده در نگارخانه فرهنگی مدیریت فرهنگی و اجتماعی این دانشگاه نمود.

نمایشگاه هنرهای تجسمی

نمایشگاه هنرهای تجسمی با همت کانون هنرهای تجسمی و صنایع دستی دانشگاه صنعتی شاهرود و با هدف اشاعه هنرهای تجسمی در بین دانشجویان در روزهای دوم الی چهارم اردیبهشت ماه 96 در طبقه فوقانی تالار شقایق های دانشگاه برگزار شد magyargenerikus.com.

نمایشگاه هنرهای تجسمی و صنایع دستی به مناسبت روز دانشجو

به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی و صنایع دستی در سالن مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی شاهرود از روز شنبه 11 لغایت سه شنبه 14 آذرماه 1396 به همت کانون های دختران یاس و هنرهای تجسمی و صنایع دستی برگزار گردید. گفتنی است از اهداف برگزاری این مهم می توان به اشاعه فرهنگ [مطالعه بیشتر...]

نمایشگاه آثار و دست ساخته های دانشجویان به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو

نمایشگاه آثار و دست ساخته های دانشجویان به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو از 11 الی 14 آذرماه در سالن مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه با حضور کانون دختران یاس و کانون هنرهای تجسمی و صنایع دستی برگزار گردید.

امیررضا بهجت
امیررضا بهجت (دبیر کانون)
فاطمه عجم خیجی
سحر غیاث الدین
فاطمه فرزانه
زهره آقابابایی

این کانون با هدف بسط واشاعه هنر جهانی تجسمی و فرهنگ و هنر اسلامی در سال ۱۳۷۸ شکل گرفت و درراستای این محور، به منظور بهره برداری  از زبان های رسای هنر در گسترش اندیشه های اسلامی و انقلابی وپرداختن به جلوه های مختلف هنری، زمینه شکوفایی استعدادهای دانشجوهای علاقه کند را فراهم مینماید.

کانون بر اساس نیازسنجی اقدام به برگزاری کلاس ها وکارگاه های آموزشی-تخصصی می نماید.

معرق چوب، معرق کاشی، معرق شیشه، خوشنویسی، طراحی چهره، رنگ و روغن، کاریکتور، سفال، نقاشی روی شیشه(ویترای) و… از جمله این کلاس ها هستند.در مرحله بعد این کانون همه ساله برای برداشتن قدم های موثرتر و ارائه آثار خود،اقدام به برگزاری نمایشگاه صنایع دستی می نماید ، آثار هنر جویان خود را به نمایش می‌گذارد.