جلسه انتخاب دبیر کانون محیط زیست

جلسه انتخاب دبیر کانون محیط زیست در سال تحصیلی 96-97 در سالن جلسات اداره کل امور فرهنگی دانشگاه، برگزار شد.  در این جلسه با تعیین اهداف مورد نظر کانون در راستای اشاعه هرچه بیشتر فرهنگی محیط زیست در بین کانون ها در سال جاری، بر برنامه ریزی هر چه بهتر کانون در این امر مهم تاکید شد. این جلسه که [مطالعه بیشتر...]

سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی شاهرود

باسلام به سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی شاهرود خوش آمدید. سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی شاهرود در سال 1395 شروع به کار نموده و شامل فعالیتهای فرهنگی اجتماعی و علمی دانشگاه  از جمله فعالیتهای کانونها، انجمن های علمی و تشکلها می باشد.  

 صدرا حسینی بایگی
صدرا حسینی بایگی (دبیر کانون)
محمد احمدی فرد
پردیس دهقان
سید صدرا حسینی بایگی
فاطمه ظفری

کانون محیط زیست یکی از کانون های امور فرهنگی دانشگاه صنعتی شاهرود است که در سال ۱۳۸۴ تاسیس ومتشکل از افرادی است که اهمیت این موهبت الهی را عمیقاً احساس کرده و درصدد اشاعه فرهنگ دوستی با طبیعت بر آمده اند.

از جمله وظایف این کانون تحقیق و تفحّص در زمینه محیط زیست از طریق برگزاری اردوهای آموزشی، آشنایی هرچه بیشتر افراد با مناطق طبیعی بومی و غیر بومی، آموزش روش های حمایت از محیط زیست و گسترش فرهنگ حفاظت از محیط زیست از طریق برگزاری سمینارهای تخصصی و غیر تخصصی، همکاری با ارگان های مربوط به فعالیت های کانون نظیر شهرداری، منابع طبیعی، جهاد کشاورزی و… می باشد.