این کانون پس از بررسی و تصویب آیین نامه و شرکت در انتخابات سال۱۳۸۹، آغاز به کار نمود. فعالیت خیریه در این دانشگاه با شکل گیری یک گروه خودرو دانشجویی در سال ۱۳۷۹وپخش مازاد سلف در ماه مبارک رمضان بین نیازمندان شروع شد و با گذشت زمان،رفته رفته دامنه ی فعالیت آن افزایش یافت تا در نهایت در خرداد ماه ۱۳۸۹ کانون مهر امام علی(ع)شکل گرفت. هدف این کانون ایجاد حس تعاون ونیکوکاری بین دانشجویان، کمک به وفاق و همدلی بین قشر دانشگاهی با اقشار مختلف جامعه به ویژه اقشار نیازمند و آسیب دیده، ترویج فرهنگ کمک رسانی و به ویژه فرهنگ قرض الحسنه، رفع نیازهای مالی اضطراری دانشجویان نیازمند است. از جمله فعالیت های این کانون می توان به شناسایی و تحت پوشش قرار دادن دانشجویان نیازمند با همکاری امور دانشجویی، جمع آوری کتب مازاد و مستعمل دانشجویان جهت تجهیز کتابخانه های مناطق محروم، خرید و پخش اقلام خوراکی و شوینده به صورت ماهانه بین خانواده‌های نیازمند و دانشجویان تحت پوشش، جمع آوری صبحانه مازاد از سطح خوابگاهها،اجرای طرح اکرام ایتام کمیته امداد در خوابگاهها و… اشاره نمود.

ُسومین نمایشگاه بوی عیدی

سومین نمایشگاه خیریه کانون مهر امام علی (علیه السلام) با عنوان "بوی عیدی" با ۳۲ غرفه شامل فروش انواع صنایع دستی، سفال، بدلیجات، دست ساخته های دانشجویی، گل و گیاه، محصولات حوزه چاپ، شال و روسری، عینک های آفتابی و طبی و... از تاریخ ۱۲ اسفندماه لغایت ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۶ از ساعت ۹ الی ۱۸در تالار شقایق های دانشگاه صنعتی [مطالعه بیشتر...]

توزیع مواد غذایی آبان ماه

کانون خیریه دانشجویی مهر امام علی (علیه السلام) در هفته گذشته طبق برنامه کاری ماهیانه خود، اقدام به تهیه نوبت آبان ماه مواد غذایی تهیه شده نمود. این مواد در بین خانواده های نیازمند شهرستان توزیع گردید.

بازدید از خانه سالمندان

کانون مهر امام علی (علیه السلام) روز پنجشنبه ۲ آذرماه ۱۳۹۶ را به بازدید از مرکز خیریه سالمندان شهرستان شاهرود، اختصاص داد. اعضاء این کانون با هدف ارتقاء روحیه ی آقایان و خانم های سالمند این مرکز و کمک به بهبودی سلامت آنان به صورت برنامه ریزی شده در طی ترم اقدام به این عمل خداپسندانه می نمایند.     [مطالعه بیشتر...]

توزیع صندوق ها درخوابگاه ها برای دریافت کمک های نقدی دانشجویان

کانون مهر امام علی(علیه السلام) در آبان ماه سال جاری اقدام به توزیع صندوق های صدقات در بین خوابگاه های دانشجویی نمود.  شایان ذکر است این کانون خیریه دانشجویی با هدف جمع آوری کمک های نقدی جهت خرید اقلام مورد نیاز نیازمندان در پایان هر سال تحصیلی اقدام به جمع آوری این صندوق ها می نماید.

۸اسفند J ۱۳۹۵

نمایشگاه بوی عیدی

یکشنبه, ۸ اسفند ۱۳۹۵|دیدگاه‌ها برای نمایشگاه بوی عیدی بسته هستند

مرضیه افتخاری
مرضیه افتخاری (دبیر کانون)
حمیدرضا نوایی نوغان نشین
علی قوسی
حامد مرادی
محدثه آشوری