انجمن علمی دانشجویی کامپیوتر و فناوری اطلاعات در سال ۱۳۸۴ همزمان با ایجاد دو رشته مهندسی کامپیوتر (گرایش نرم افزار) و مهندسی فناوری اطلاعات در دانشگاه صنعتی شاهرود آغاز به کار کرد. این انجمن در طول سه دوره فعالیت خود در جهت رشد و ارتقا جامعه دانشگاهی در زمینه آشنایی و استفاده از تکنولوژی‌های نوین  گام‌های بزرگی برداشته است.

به طور کلی محوریت فعالیت‌های این انجمن حول بالا بردن سطح علمی دانشجویان کلیه رشته‌ها در زمینه‌های مرتبط با کامپیوتر و فناوری اطلاعات و همچنین برآورده کردن نیازهای دانشجویان دانشکده در زمینه‌هایی فراتر از حیطه‌کاری دانشگاه و آماده سازی آنان برای ورود به بازار کار می‌باشد که در این زمینه می‌توان از برگزاری کلاس‌های آموزشی مختلف، گردهمایی هفتگی، چاپ گاهنامه‌های تخصصی و توزیع رایگان آنها نام برد. همچنین این انجمن در ساعات مشخصی از هفته به راهنمایی و کمک به دانشجویان جدید الورود جهت آشنا کردن آنان با محیط دانشگاه و دروس ارائه شده و … نیز می‌پردازد.

سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی شاهرود

باسلام به سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی شاهرود خوش آمدید. سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی شاهرود در سال ۱۳۹۵ شروع به کار نموده و شامل فعالیتهای فرهنگی اجتماعی و علمی دانشگاه  از جمله فعالیتهای کانونها، انجمن های علمی و تشکلها می باشد.  

یونس ترشیزی
یونس ترشیزی (دبیر انجمن)
امیرحسین صمدی‌پور
نگار بهرامیان
مجتبی مرادی
محمدمهدی کارخانه