اردوی گردشگری بازدید از رصدخانه ورکیان دامغان

کانون گردشگری دانشگاه صنعتی شاهرود، با هدف آشنایی هرچه بیشتر دانشجویان با علم نجوم، و نیز مناطق گردشگری استان سمنان، اقدام به برگزاری اردوی فرهنگی، تفریحی بازدید از رصدخانه ورکیان دامغان نمود.در این اردوهای یک روزه که برای دانشجویان دختر و پسر این دانشگاه به ترتیب در روزهای 20 و 21 آذرماه 1396 برگزار گردید دانشجویان پس از صرف شام [...]

جشنواره قومیت شناسی توسط کانون گردشگری در اردیبهشت 96

جشنواره قومیت شناسی توسط کانون گردشگری در روزهای 24 لغایت اردیبهشت 96 در محوطه مقابل خوابگاه برادران واقع پردیس مرکزی دانشگاه با حضور جالب توجه دانشجویان برگزار گردید. اجرای مراسم محلی و پخت نان سنتی را می توان از نکات جذاب این جشنواره برشمرد.              

تور برف بازی در منطقه شاهکوه

تور برف بازی یک روزه در منطقه شاهکوه توسط کانون گردشگری دانشگاه صنعتی شاهرود در روزهای 5 و 6 اسفند ماه برگزار گردید. صرف میان وعده گرم از نکات جالب توجه این اردو بود.    

اردوی یک روزه به مقصد جنگل ابر با خودروهای آفرود

اردوی یک روزه به مقصد جنگل ابر با خودروهای آفرود به همت کانون گردشگری اداره کل امور فرهنگی جمعه مورخه 7 آبان ماه ویژه برادران دانشجوی این دانشگاه برگزار گردید. پیاده روی در مسیرهای جنگلی، لذت اتومبیل رانی در دل جنگل ابر(دالان بهشت) از طریق مسیر آفرود، عبور از چاله گل و همچنین بازدید از آبشار ابر را می توان [...]

 علی کارگری
علی کارگری (دبیر کانون)
زهرا خاندی
محدثه سالک
یاسمن آشوری
ابوالفضل احمدی

این کانون با هدف گسترش فرهنگ ایرانگردی و آشنایی با آثار باستانی و تلاش در جهت برگزاری اردوهای سیاحتی و زیارتی در سال۱۳۸۲ تاسیس گردید. وجود جاذبه های گردشگری متنوع در شهرستان شاهرود واطراف آن و تمایل دانشجویان برای حضور در این اماکن، اهمیت این کانون را افزایش داده است. کانون گردشگری علاوه بر برگزاری اردوهای تفریحی فرهنگی سعی دارد با تشکیل جلسات بحث و گفتگو در دانشگاه صنعتی شاهرود، محیطی مناسب جهت رشد اندیشه تفریحات اسلامی را فراهم نماید.