برگزاری کلاس آموزش خیاطی

کانون دختران یاس اقدام به برگزاری کارگاه آموزش خیاطی در محل کانون در سال تحصیلی ۱۳۹۶-۱۳۹۷ نمود که با استقبال دانشجویان مواجه گردید.

برگزاری نمایشگاه هنرهای تجسمی و صنایع دستی در دانشکده مهندسی کشاورزی

کانون دختران یاس دانشگاه صنعتی شاهرود به مناسبت فرارسیدن روز دانشجو اقدام به برگزاری نمایشگاه و فروشگاه سه روزه آثار در زمینه هنرهای تجسمی و صنایع دستی در دانشکده مهندسی کشاورزی پردیس بسطام این دانشگاه در روزهای  20 لغایت 22 آذرماه 1396 نمود که با استقبال دانشجویان و نیز اساتید و مسئولین دانشکده مواجه گردید. در این برنامه، سه ورک [...]

برگزاری کلاس آموزش چرم دوزی

کانون دختران یاس اقدام به برگزاری کارگاه آموزش چرم دوزی در محل کانون در سال تحصیلی 1396-1397 نمود که با استقبال دانشجویان مواجه گردید.  

نمایشگاه هنرهای تجسمی و صنایع دستی به مناسبت روز دانشجو

به مناسبت فرا رسیدن روز دانشجو نمایشگاه آثار هنرهای تجسمی و صنایع دستی در سالن مدیریت برنامه ریزی فرهنگی و اجتماعی دانشگاه صنعتی شاهرود از روز شنبه 11 لغایت سه شنبه 14 آذرماه 1396 به همت کانون های دختران یاس و هنرهای تجسمی و صنایع دستی برگزار گردید. گفتنی است از اهداف برگزاری این مهم می توان به اشاعه فرهنگ [...]

نرگس شاهانی
نرگس شاهانی (دبیر کانون)
فاطمه نوری
دنیا عباسی
افسانه کوهی سرحوضكي
مهتاب حقی دوشانلو

این کانون در سال ۱۳۹۳ پس از تصویب اساسنامه و شرکت در انتخابات کانون های فرهنگی و هنری تشکیل گردید. اعضای آن متشکل از دانشجویان دختر می باشد وهدف آن فعالیت در حوزه زنان و دختران و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب است. این کانون علاوه بر تشکیل جلسات و نشست های تخصصی در زمینه مسائل دختران، اجرای جشن هایی ویژه دختران همچون روز دختر و برقراری کلاس های هنری همچون چرم دوزی، طراحی روی لباس، ویترای، تراریوم، خیاطی، بافتنی، میوه آرایی، کوئیلینک(ملیله کاغذی)، نمافسیل، نمافیروزه و…(با توجه به نیاز سنجی)در خوابگاه خواهران و دانشگاه را بر عهده دارد.